maanantai, syyskuu 23

Matkailualan konsultit – Travel Consultants

Aurana Oy
Ketunpesäntie 17, 80260 Joensuu
puh. 045 1290 199, soila.palviainen@aurana.fi
puh. 050 5845 587, simo.palviainen@aurana.fi
www.aurana.fi

FCG Finnish Consulting Group Oy
Osmontie 34, PL 950, 00601 Helsinki
www.fcg.fi
toimialajohtaja Pauli Santala
puh. 050 556 5272, pauli.santala@fcg.fi
johtava asiantuntija Nina Vesterinen
puh. 044 704 6231, nina.vesterinen@fcg.fi
johtava asiantuntija Jaana Myllyluoma
puh. 050 390 5765, jaana.myllyluoma@fcg.fi


FIN-S / Finesse Promotions
Matkailukonsultointia Itämerialueella
Snickarbacken 2, 4/5 tr, SE-111 39 Stockholm
puh. +468 667 2597, +4670 731 8568
martin.ahlberg@fin-s.a.se
irma.aalto@fin-s.a.se
www.finessepromotions.se
www.wasahamnen.se
www.traveltrends.se
www.stockholmtravelshow.se
toimitusjohtaja Martin Ahlberg

Onvisio Consulting
Peltorinne 11, 57230 Savonlinna
puh. 0400 615 756, hannu.komu@onvisio.fi
toimitusjohtaja Hannu Komu
www.onvisio.fi

SFC-Markkinointi Oy
Viipurintie 58, 13210 Hämeenlinna
puh. 03 615 311, fax 03 615 3161
toimitusjohtaja Timo Piilonen
timo.piilonen@karavaanarit.fi
www.karavaanarit.fi

ToolBox -travel marketing & consulting
Maininkitie 2 C 22, 02320 Espoo
puh. +358 50 375 1328
office@toolboxtravel.fi
www.toolboxtravel.fi
Member of AFTA, Fair Tourism, Skål International.
The Finnish Society for Tourism Research

Ulla-Maija Rouhiainen Consulting
ks. Ullis Travel Studio

Ullis Travel Studio
Kaivonkatsojantie 5 B 24, 00980 Helsinki
040 587 9869, ulla-maija.rouhiainen@ullisexperience.fi
www.ullistravelstudio.fi